Björn Hedlund oljemålning

607238

BJÖRN HEDLUND (1900-tal); Figur i fåtölj, signerad Björn H, olja på pannå, ca 70x58 cm

Tavelvagn 2

Björn Hedlund oljemålning

Budhistorik (23 bud)
4582458
4582466
4582458
1 800
4581238
1 700
4580226
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.