Spegel 1800-tal

607232

SPEGEL, 1800-talets slut, bronserad, pastellagedekor, 91x75 cm

Smärre skador

Speglar

Rum 19

Spegel 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
4582066
950
4579607
900
4577429
850
4576186
4577428
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.