Takashi Naraha skulptur

607228

TAKASHI NARAHA (född 1930): Utan titel, polerad och huggen svart diabas, 3 delar, signerad och daterad 1980 på undersidan, höjd ca 34, bredd 41, djup 12 cm

Fläckar

Konst, Skulpturer

Takashi Naraha skulptur

Budhistorik (20 bud)
4588575
12 500
4592243
12 000
4588575
11 500
4592242
11 000
4588575
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.