Appliquer i empirstil 1 par

607227

APPLIQUER, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld samt patinerad mässing, för 3 ljus vardera, höjd 15 cm

Slitage

Metall, Belysning

Rum 7, Hylla 7

Appliquer i empirstil 1 par

Budhistorik (15 bud)
4581183
2 600
4580152
2 400
4581182
2 400
4580152
4581178

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.