Skåp, 1950-tal

607225

SKÅP, 1950-tal, björk, gångjärn i mässing, med inredning, höjd ca 105, 85x40 cm

Ytskador, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Skåp, 1950-tal

Budhistorik (19 bud)
4572888
3 400
4575809
3 400
4572888
3 200
4573517
4572888
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.