Takarmatur Gebrüder Cosack

607219

TAKARMATUR, 1960-tal, Gebrüder Cosack, Tyskland, med 6 ljuspunkter, mässing, etikettmärkt, diameter ca 53 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"

Bruksslitage, ställvis anlöpning, monteringsdisken är löst, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor, Tema

Takarmatur Gebrüder Cosack

Budhistorik (10 bud)
4598452
4598404
700
4598403
650
4598401
600
4598399
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
2 400

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.