Louis Sparre etsning

607218

LOUIS SPARRE (1863-1964): "Stockholm från Kastellholmen", signerad med blyerts samt signerad och daterad i plåten L Sparre 1927, etsning, 13,5x19 cm

Fack 44

Louis Sparre etsning

Budhistorik (4 bud)

4582347
450
4581858
4580714
4579969

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.