Erik Tryggelin oljemålning

607216

ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Höstlandskap, signerad och daterad E Tryggelin 18/3 1901, olja på duk uppfodrad på pannå, 22x33 cm

Knapphålsnål i marginalen

Fack 14

Erik Tryggelin oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4581388
4581370
1 400
4581384
1 300
4581370
4578380

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.