Golvlampa Fagerhults

607212

FAGERHULTS BELYSNING, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, venetianskt gul plåtskärm, etikettmärkt, totalt 3 ljuspunkter, höjd inkl skärm ca 155 cm

bucklor, missfärgningar, ej funktionstestad.

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa Fagerhults

Budhistorik (1 bud)

4581888
2019-01-21 17:08:07

2019-01-21 kl 19:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.