Herrbetjänt Brevettato 1900-tal

607211

HERRBETJÄNT, Brevettato, Italien, 1900-talets senare del, på hjul, höjd ca 106 cm

Smärre repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 17

Budhistorik (16 bud)
4582284
4581053
4580068
4581052
950
4580068
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.