Ljusplåtar 1 par

607206

LJUSPLÅTAR, 1 par, 1900-talets första hälft, mässing, barockstil, för ett ljus vardera, höjd ca 40 cm

Bucklor

Metall, Belysning

Rum 7, Hylla 6

Ljusplåtar 1 par

Budhistorik (32 bud)
4581671
4581665
2 800
4581664
2 600
4581660
2 400
4581659

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.