Viggo Boesen rottingsoffa

607203

SOFFA, rotting, sannolikt Viggo Boesen för E V A Nissen, Danmark, 1940-tal, lös dyna med textilklädsel, höjd ca 84, längd 138, sitthöjd 25 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Viggo Boesen rottingsoffa

Budhistorik (22 bud)
4575579
5 600
4578957
5 400
4575579
5 200
4578956
5 000
4575579
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.