Birgitta Jernström oljemålning

607200

BIRGITTA JERNSTRÖM (f. 1933): Komposition, monogramsignerad BJ, olja på duk, upplimmad på pannå, ca 63x53 cm

Tavelvagn 2

Budhistorik (6 bud)
4584180
550
4583005
500
4582784
450
4582750
4582531

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.