Beck & Ljung multipel plexiglas

607186

BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): multipel, signerad Beck & Ljung och daterad 1976, numrerad 66 / 250, serigrafi på plexiglas, ca 40 x 40 cm

Repor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

4585925
4585737
4572884

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.