Stolar Nyrenässans mahogny

607168

STOLAR, 8 st., mahogny, 1800-talets slut, nyrenässans, skuren dekor, kannelerade framben, grön klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Några med lagningar, slitage, klädseln med skador

Möbler, Stolar

Rum 20

Stolar Nyrenässans mahogny

Budhistorik (11 bud)
4579470
4579467
950
4579468
900
4579467
750
4579464
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.