Diorama

607162

SKEPPSMODELL, 1900-tal, fyrmastad bark, bemålat trä, träsegel, på skulpterat hav, i diorama med kust och fyr, vitrinens höjd ca 51 cm, ca 73x20 cm

Smärre skador på vitrinens utsida, vitrinen saknar glas

Nautica/Technica

Rum 4

Diorama

Budhistorik (3 bud)

4575147
550
4570747
500
4563741

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.