Skåp 1900-tal

607152

SKÅP, 1900-tal, gustaviansk stil, gråmålat samt bronserade detaljer, beslag i mässing, höjd 173, 109x44 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Skåp 1900-tal

Budhistorik (19 bud)
4573499
4 400
4572976
4 200
4572976
4573496
3 800
4572976
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.