Orientmatta

607149

ORIENTMATTA, semiantik/antik, Indien, ca 360x301 cm

Slitage/skador, lagningar

Mattor/Textilier, Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (18 bud)
4579130
4579129
3 200
4579126
4579125
1 300
4579070

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.