Wiwen Nilsson snapsglas sterlingsilver

607140

WIWEN NILSSON, snapsglas, 12 st, sterlingsilver, Lund 1966-1974, stämplade AN och signerade Wiwen Nilsson, höjd ca 6,5 cm

Behov av puts

Silver

Budhistorik (13 bud)
4580117
18 000
4580122
18 000
4580117
17 000
4580115
16 500
4580115
14 000

Slutpris SEK:
18 000
1 737 EUR, 1 973 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.