Richard Quick oljemålning

607131

RICHARD QUICK (England 1800-tal): Sökande hundar med figur i vinterlandskap, olja på duk, signerad och daterad 1881, ca 136x182 cm

Dukskador

Konst, Äldre måleri

Richard Quick oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4580270
4576880
4580269
4576880
1 700
4576843
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.