Ljuskrona 1900-tal

607125

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, 3 ljuspunkter, behängd med olikformade prismor, höjd ca 70, diameter 34 cm

En dekordel saknas

Belysning, Ljuskronor

Rum 13

Ljuskrona 1900-tal

Budhistorik (26 bud)
4580098
1 900
4578973
1 800
4576787
1 700
4570370
1 600
4576786

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.