Bertini dragspel

607124

BERTINI, "Castelfidardo", pianodragspel, 1950-/60-tal, Italien, skal i röd och vit pärlemorsimitation med förkromade detaljer, 3-körigt med 5 register i diskanten och 2 i basen, i väska

Smärre slitage

Instrument

Hylla 6

Bertini dragspel

Budhistorik (21 bud)
4574315
4577977
4574315
1 400
4577976
1 300
4574315

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.