Ljuskrona 1900-tal

607123

LJUSKRONA, rokokostil, stomme i mässing, 1900-tal, för 5 ljus, behängd med olikformade prismor, höjd 65, diameter 46 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 14

Ljuskrona 1900-tal

Budhistorik (21 bud)
4578454
4 400
4578448
4 200
4578431
4577955
3 800
4577955
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.