Salongsgrupp 5 delar rokokostil 1900-tal

607120

SALONGSGRUPP, 5 dlr, rokokostil, 1900-talets andra hälft, beståend av 1 soffa, 2 fåtöljer samt 2 fotpallar
soffans längd ca 180, sitthöjd 45 cm

Brukssltiage, mindre stötmä'rken kring stommar, slitet tyg

Möbler, Soffgrupper

Rum 10

Budhistorik (12 bud)
4579702
4579656
1 400
4579678
1 300
4579656
4579533

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.