Spegellampetter gustaviansk stil

607116

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, oval form, träskurna och förgyllda, dekor av pärlbård, krönta av genombruten bandrosett, ljusarmar i mässing, höjd ca 37,5 cm

Diverse, Belysning

Visas på begäran

Budhistorik (29 bud)
4579304
2 400
4579301
4579302
4579301
1 900
4579296
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.