Ljusstakar 1800-tal

607115

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talet slut, Frankrike, förgylld och patinerad brons, dekor av karyatider samt liljor, höjd ca 25 cm

Smärre slitage

Diverse, Belysning

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
4579105
4 600
4579011
4 400
4579011
4 200
4578601
4578599
3 600

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.