Ljusstakar 1800-tal Frankrike

607112

LJUSSTAKAR, 1800-tal, Frankrike, Restauration, förgylld brons, dekor av karyatider, lösa ljusmanschetter. Höjd ca 26cm

En ljusmanschett med smärre bristning, stearinfläckar

Diverse, Hem, Belysning, Metall

Monter 29

Ljusstakar 1800-tal Frankrike

Budhistorik (5 bud)
4579976
11 000
4569361
10 500
4562325
10 000
4562316
4562306

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.