Saara Harju

607104

SAARA HARJU (Finland 1935-2017: "Bondlandet" väggbonad i ull, monogramsignerad SH, 115x106 cm

Smärre slitage

Konst, Nutida

Rum 7

Saara Harju

Budhistorik (30 bud)
4574833
3 200
4572677
4574832
4572677
2 800
4572737
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.