Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning

607097

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Bataljscen föreställande Alexander den store, olja på duk, dukmått 85x69 cm

Dukskador, lagningar samt retuscheringar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (11 bud)
4598057
3 400
4598055
2 600
4598053
2 400
4598052
4597627

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.