Kassakista

607094

KASSAKISTA, metall, 1800-tal, bemålad i svart och grönt, på sockel, höjd ca 46, 59x44 cm, nyckel finns

Slitage, senare träsockel med slitage, delvis lösa fötter

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Kassakista

Budhistorik (19 bud)
4579461
4577085
3 800
4575446
3 600
4577084
3 400
4575446
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.