Bordslampor

607093

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets andra hälft, ljus marmor förgylld brons, dekor av bockhuvuden, höjd inklusive skärm, ca 49 cm

Nedre dekorornament med smärre renovering

Belysning, Bordslampor, Diverse, Metall

Kundcenter

Bordslampor

Budhistorik (5 bud)
4578743
4577646
2 800
4577146
2 600
4575353
2 400
4562400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.