Hyllsystem Pira

607086

OLOF PIRA, hyllsystem 'Pira', större parti, ca 230 hyllplan i olika storlekar fanerade i furu, bok, teak och ek, uppemot 50 gavlar i olika storlekar lackerade i svart och grått samt olika beslag/tillbehör, String design AB Vällingby, 1950-/60-tal

Varierande slitage, skador, repor och märken

Möbler, Hyllor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Hyllsystem Pira

Budhistorik (19 bud)
4579868
6 000
4566696
5 800
4579867
5 800
4566696
5 600
4579866
5 400

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.