Mikael Kihlman torrnål

607084

MIKAEL KIHLMAN, (född 1953): Ensam flanör, signerad samt numrerad 14/100, torrnål, tryckytan ca 9,7x8 cm

Rum 6

Mikael Kihlman torrnål
Budhistorik (3 bud)

4579496
4579483
4572958

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.