Byrå Louis XVI stil

607083

BYRÅ, 1900-talets första hälft, Louis XVI stil, fanerad med bl.a. mahogny, skiva i sten 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 84, 114x47 cm, nyckel finns

Slitage, fanerbortfall, lösa fotbeslag, skiva med mindre nagg

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå Louis XVI stil

Budhistorik (12 bud)
4578621
4578620
1 900
4578619
1 800
4578618
1 700
4578617
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.