Oidentifierad konstnär

607078

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv av ugglor, linje och akvatintetsning, otydligt signerad, numrerad 16/99, bladets mått ca 35x28 cm

Ej examinerad ur ram, liten missfärgning

Rum 4

Oidentifierad konstnär
Budhistorik (9 bud)
4579903
600
4579901
550
4579897
500
4579900
500
4579897
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.