Stolar Landi design Hans Coray

607073

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Stolar, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (13 bud)
4578236
4579569
1 400
4578236
1 300
4579567
4578236
900

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.