Soffbord Kennedy design Anki Gneib

607072

Bruksslitage, märken, repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (5 bud)
4575653
500
4578227
450
4575653
4578224
4575653

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.