Oscar Törnå oljemålning

607070

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Vy över Zons, signerad och daterad Oscar Törnå September 1879, olja på duk, uppfodrad, ca 46x63 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Oscar Törnå oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4580744
3 400
4578828
4564357

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.