Mats Nörle oljemålning

607063

MATS NÖRLE (född 1946): Varmluftsballonger över Stockholm, signerad Nörle, olja på pannå, 55x122 cm

Oinramad

Södra kajen 14, Helsingfors

Mats Nörle oljemålning

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
4606823
80
4606095
75
4606087
70
4605926
65
4605892
60

Slutpris EUR:
80
829 SEK, 91 USD
Utropspris EUR: