Stolar Karl Johan

607059

STOLAR, 8 st., Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerade i mahogny, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, försträckningar,

Möbler, Fåtöljer

Rum 5

Stolar Karl Johan

Budhistorik (17 bud)
4578340
3 200
4578338
4578332
2 800
4578314
2 600
4578326
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.