Karmstolar

607058

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerade med björk, peltaformade ryggbrickor, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

Karmstolar

Budhistorik (64 bud)
4579271
8 600
4579268
8 400
4579262
8 200
4579267
8 200
4579262
8 000

Slutpris SEK:
8 600
830 EUR, 943 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.