Carl Gunne oljemålning

607049

CARL GUNNE (1893-1979): "Vårvinter Stockholm", utsikt från Blasieholmskajen, signerad Gunne, olja på duk ca 55x68 cm

Rum 6

Carl Gunne oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4572997
600
4572996

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.