Teleskop

607044

TELESKOP, 18/1900-tal, mässing, med markstativ i mahogny, längd ca 50-92 cm, höjd ca 174 cm

Slitage/skador, bucklor, SAV kan ej garantera funktionen

Nautica/Technica, Diverse

Rum 21

Teleskop

Budhistorik (25 bud)
4578322
3 800
4578239
3 600
4578228
3 400
4577970
3 200
4577987

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.