Anders Hultman Kärlekspar oljemålning

607043

ANDERS HULTMAN (född 1945): Kärlekspar, signerad Hultman, olja på duk, 49x59 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (2 bud)

4581931
500
4579030

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.