Mikael Kihlman torrnål

607033

MIKAEL KIHLMAN, (född 1953): Bil vid vägmärke, signerad samt numrerad 14/100, torrnål, tryckytan ca 9,7x8 cm

Konst, Grafik, Nutida

Fack 32

Mikael Kihlman torrnål
Budhistorik (2 bud)

4576689
4561041

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.