Fåtöljer i ljusgrönt skinn

607029

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets slut, klädda i ljusgrönt skinn och förkromad metall, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, repor och mindre fläckar.

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Fåtöljer i ljusgrönt skinn

Budhistorik (1 bud)

4574790
2019-01-18 19:47:27

2019-01-19 kl 10:20
Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.