Certina herrarmbandsur New Art i 18 k guld

607027

CERTINA, armbandsur, New Art, 18 k guld, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 5810.161, serie nr. 874180, läderarmband samt spänne i gulddoublé (ej original), diameter 34 mm, originaletui

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, brusslitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Budhistorik (12 bud)
4568850
3 400
4567424
3 200
4564780
4567420
2 800
4564780
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.