Mikael Kihlman torrnål

607013

MIKAEL KIHLMAN, (född 1953): Motiv med fågel på bro, signerad Krakow -78 samt i blyerts samt numrerad 14/100,etsning samt torrnål, tryckytan ca 24,5x19 cm

Rum 4

Mikael Kihlman torrnål
Budhistorik (10 bud)
4576774
4577614
750
4576774
700
4577609
650
4576774
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.