Oljemålning

606986

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, otydlig signerad Haduch?, olja på pannå, ca 46x54 cm

Fack 34

Oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4574195
4574194
900
4570883
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.