Harry Wichmann

606983

HARRY WICHMANN (1916-1993): ''Torg Spanien'', signerad och daterad Wichman -71, olja på pannå, ca 12x35,5 cm

Fack 12

Harry Wichmann

Budhistorik (14 bud)
4575971
1 300
4575734
4572047
4561126
4563674

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.